HOME
NOVINKY
NESSIE
ATHEA
FLYBALL
AGILITY
DOGTREKKING
TÁBORY
CESTOVÁNÍ
ŠTĚŇATA
ODCHOVY
GALERIE
VIDEA
KONTAKT
ODKAZY


Naše dovolené, výlety, fotovýlety, srazy štěňátek, procházky a návštěvy psích kamarádů.
20.3. 2014 - VÝLET NA ČERNOU STUDNICI


Opravdu krásné slunečné počasí jsme s Káťou využily na další výlet.

Vydaly jsme se na rozhlednu Černá Studnice a prošly se po hřebeni.

Smečku tentokrát rozšířila ještě Tibetka - jinak opět Nessie, Ruby, Terezka a Endžík.

Ostatní fotky z výletu k prohlédnutí - tady.


border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream25.2. 2014 - VÝLET NA RAŠOVKU


Letos nám počasí neobvykle přeje, není žádný sníh a tak už můžeme začít chodit na psí výlety.

Tentokrát jsme s Káťou vyrazily na Rašovku nedaleko Liberce.

Naši smečku tvořili čtyři hafíci - Nessie, Ruby, Terezka a jedinný chlap Enjoy, vnuk naší Nessie.

Pár snímků z výletu můžete vidět - zde.


border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream25.1. 2014 - SNĚHOVÝ VÝLET K PRAMENI NISY


První letošní výlet a zároveň téměř jedinný letošní sníh jsme využili k procházce a sněhovému focení.

Sněhu sice moc nebylo, ale mráz vytvořil krásné obrazce a holky si tu trochu sněhu pořádně užily.


border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream2. - 16.9. 2013 - DOVOLENÁ ITÁLIE - KORSIKAA po roce konečně dovolená. A jak je naším zvykem opět napůl hory a napůl moře. A naše holky samozřejmě s námi.

Tentokrát jsme první týden strávili běháním po kopcích v italských Dolomitech a druhý týden relaxováním u moře na Korsice.Fotogalerie:

Italské Dolomity - Passo Pordoi - tady.

Italské Dolomity - Marmolada - tady.

Korsika - cesta k Janovské věži - tady.

Korsika - Nessie ve vlnách - tady.

Korsika - Bonifacio - tady.

Korsika - holky u moře a focení vln vyšších jak člověk, které jsem ještě nikdy neviděla - tady.


border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream18.8. 2013 - NÁVŠTĚVA ÁRČÍHOPřijel nás navštívit Archibald Speedy Dream - Árčí. Z jeho návštěvy jsme měli velkou radost, protože Árčí bydlí od nás na druhém konci republiky a tak ho vidíme opravdu velmi málo. Je hodně podobný mamce Nessie. S paničkou Karčou u nás strávili odpoledne a Árčí se pořádně pohonil s mamkou.

Fotogalerie Árčího s mamkou Nessie je k prohlédnutí tady.


border collie speedy dream border collie speedy dream20.3. 2013 - SRAZ ŠTĚŇÁTEK SPEEDY DREAMO víkendu se u nás ve Smržovce sešla naše odchovaná štěňátka. Víkend jsme si nemohli přát krásnější. U nás je zatím spousta sněhu a navíc nám nádherně svítilo sluníčko.

V sobotu jsme po snídani vyrazili na celodenní výlet na rozhlednu Černá Studnice, kde jsme si dali báječný oběd, užili si skvělého výhledu z rozhledny a poté pokračovali v cestě po tanvaldském hřebeni směrem na Berany.

Naši hafani si užili honění ve sněhu, přetahování o klacky a pořádně si protáhly na vycházce packy.

V neděli nás čekal další výlet, tentokrát k prameni Nisy a k rozhledně Nisanka. I v neděli hezky svítilo sluníčko a tak jsme si my i hafíci neděli užili stejně jako sobotu. A protože je většina našich štěníků členy flyballových týmů, tak jsme si odpoledne po obědě nemohli odpustit malý trénink

My páníčkové jsme si navíc užili i báječné večery u nás na penzionu.

Z víkendu máme spoustu fotek. Fotky od Klárky najdete pod tímto odkazem a moje fotky si můžete prohlédnout zde.

Všem moc děkuji za možnost strávit s vámi úžasný víkend a doufám, že si brzy podobnou akci zopakujeme.


border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream

Fotky z tréninku flyballu


border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream21.2. 2013 - NÁVŠTĚVA DRÁČI


O víkendu nás přijel navštívit Dag Small Speedy Dream - Dráča se svou paničkou Jančou. Dráča bydlí až u Ostravy, tak nás o to více potěšilo, že využili cestu na intenzivku a udělali si zajížďku k nám na sever. Na návštěvě u nás byl zároveň i Pan Jim, taťka Dráči a tak byla rodinka kompletní. Užili jsme si sněhové odpoledne házením míčku a běháním v hlubokém sněhu, kterého je u nás spousta.

Jančo, moc děkujeme za návštěvu.

Na fotkách - vlevo mamča Nessie, uprostřed Dráča a vpravo taťka Pan Jim.


border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream4. - 20.9. 2012 - DOVOLENÁ ITÁLIE - ELBA


Zářijovou dovolenou jsme si letos užili v Itálii a na Elbě. Procestovali jsme opět velký kus, vzali jsme to přes kopce až k moři a tak jsme si my i naše holky užili nejen slunce a vody, ale i hory a sníh.

Fotogalerie k prohlédnutí na tomto odkazu.


border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream
15. - 17.3. 2012 - NÁVŠTĚVA PSÍCH KAMARÁDEKO víkendu k nám přijely psí kamarádky - kříženka labradorky Doriska a sibiřská lajka Bekki. S našima holkama Nessie, Atynkou a Tibčou využily poslední sníh a řádily v něm s talířem jak o život.

Fotky ZDE.


border collie speedy dream border collie speedy dream20.2. 2012 - NÁVŠTĚVA MALÉ FLYNavštívila jsem malou Fly. Je to nádherné štěně s naprosto neuvěřitelnou povahou. Neustále se smějící prcek s milióny čertíky v očích. Odpoledne jsem si skutečně užila, Fly ze mne celou dobu neslezla a kromě spousty pusinek mi nadělila i prokouslý nos.

Je prostě úžasná. Jsem moc ráda, že malá zústaává v našem flyballovém týmu DogDRAGONS a budu mít možnost jí stále vídat.

Ostatní fotky Fly jsou ZDE.


border collie speedy dream border collie speedy dream5. - 10.2. 2012 - NÁVŠTĚVA DÝDYBěhem letošní mrazivé zimy nás navštívil náš odchovanec Caramel of Speedy Dream - Dýda se svou paničkou Sárou. Z Dýdy vyrostl opravdu krásný, mladý a temperamentní pes.

Užili jsme si spoustu společných vycházek a nafotili několik sněhových fotek.


border collie speedy dream border collie speedy dream20.9. 2011 - PRODLOUŽENÝ VÍKEND JESENÍKYVyužili jsme volného víkendu a odjeli jsme na pár dní do Jeseníků. Výletovali jsme v okolí Bílé Opavy a Pradědu. Počasí bylo báječné a výlet taky :-)

Fotkek tentokrát moc nemáme, ale pár můžete zkouknout ZDE.


border collie speedy dream border collie speedy dream18.8. - 22.8. 2011 - RAKOUSKO - HINTERSTODERZřejmě letos poslední delší letní výjezd jsme si užili v Rakousku. Kde jinde než v kopcích. Holky zase nechyběly. Na počasí jsme měli štěstí a tak túry po kopcích vyšly báječně. Jen škoda, že už nás žádná delší dovča nečeká, ale nějaký víkend snad ještě stihneme.

Fotogalerie ZDE.


border collie speedy dream border collie speedy dream <1.8. - 15.8. 2011 - DOVOLENÁ FRANCIEZ německého Borkenu, kde jsme byli na Mistrovství Evropy, jsme se nevraceli domů, ale pokračovali ještě dalších 14 dní cestováním po Francii. Od severu, kde jsme navštívili Dijon a Nancy, přes Chamonix kde nás čekály nádherné horské túry k ledovci pod Mont Blanc, až po jih Francie na pár dní k moři, kaňon Verdon, Avignon a Savojské Alpy, jsme tentokrát projeli pěkný kus cesty. Dovolená byla skvělá !!!

Fotky k prohlédnutí ZDE.


border collie speedy dream border collie speedy dream29.6. - 5.7. 2011 - SLOVINSKOPo delší době jsme se rozhodli pro dovču ve Slovinsku. Pěkný týden jsme strávili v Julských alpách. Počasí jsme si nemohli přát lepší a tak výlety s našima holkama i couračky na kole byly fajn.

Fotogalerie z výletu ZDE.


border collie speedy dream border collie speedy dream9.6. - 12.6. 2011 - JIZERKY S TURISTICKÝM ODDÍLEMNa prodloužený výlet po Jizerkách jsme tentokrát vyrazili s dětským turistickým oddílem. Navštívili jsme nejvyšší horu Jizerek - Smrk a opuštěné doly na Měděnci, ke kterým se nám podařilo si vypůjčit klíče a tak jsme staré opuštěné šachty mohli prozkoumat. Naše holky opět nechyběli a tak se jim podařilo za celou tu dobu do paciček nasbírat spoustu kilometrů. Naše Terezka si našla super zábavu - ježdění z kopce v lese po větvičkách. Moc jí to pak slušelo .... hi hi hi. Bylo to bezva a víkend v kempu jsme si náležitě užili.

Ostatní fotky k prohlédnutí ZDE.


border collie speedy dream border collie speedy dream14.3. 2011 - NÁVŠTĚVA ACEÍKAO víkendu nás přijel navštívit Aceík s Dárthíkem. Z Aceíka se stal moc hezký pes a svou mamku Nessie na společných procházkách pěkně prohnal. Samozřejmě si vycházek užili i ostaní hafíci, včetně naší mamči Atynky.

Společné fotky ZDE a fotky Aceíka ZDE.


border collie speedy dream border collie speedy dream8.3. 2011 - KEŠOVACÍ VÝLET S DRAGONYO víkendu jsme využili nádherného počasí a vyrazili jsme s Dragony na výlet do Suchých skal. Hafíci samozřejmě museli být s námi kromě naší mamči Atynky, která už musí více odpočívat a náročnou cestou ve skalách, kde byly některé úseky téměř horolezecké po vrstvách ledu, jsem nechtěla riskovat zdraví její a miminek. Výlet jsme zakončili super obídkem v hospůdce a už se těšíme na další.

Fotogalerie z výletu ZDE.


border collie speedy dream border collie speedy dream30.1.2011 - SNĚHOVÉ FOCENÍVčera jsme využili nádherného počasí a vydali se s celou naší smečkou, která momentálně čítá čtyři hafíky - 2 borderky, 1 bišonka a 1 tibetská terriérka na vycházku. Holky řádily tolik, že některé vyfocené fotky byly fakt úsměvné.

Ostatní si můžete prohlédnout ve fotogalerii.


border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream19.1.2011 - RAKOUSKOOpět jsme pár dní strávili v Rakousku. Zimní Dachstein je stejně krásný jako letní. I naše holky si výlet pořádně užily.

Fotky k prohlédnutí v fotogalerii.


border collie speedy dream border collie speedy dream5.1.2011 - ZIMNÍ FRISBEEJelikož je u nás spousta sněhu a jiným aktivitám počasí příliš nepřeje, tak se naše holky baví alespoň pořádným lítáním ve sněhu a " zimním frisbee " při sněhových výletech . Z prodírání se hlubokým sněhěm za talířem jsou ale nadšené.

Fotky ze sněhového řádění ZDE.


border collie speedy dream border collie speedy dream28.8.2010 - DOVOLENÁ ŠVÝCARSKO A FRANCIELetos jsme s našima holkama vyrazili na dovolenou po švýcarských a francouzských alpách. Opět bylo super jak v horách, tak i u moře mezi plameňáky.

Fotogalerii z dovolené můžete zkouknout ZDE.


border collie speedy dream border collie speedy dream10. - 13. 6.2010 - RAKOUSKO - DACHSTEINProdloužený víkend jsme strávili s dětským turistickým oddílem v Rakousku. Počasí přálo a tak jsme si horskou turistiku užili do sytosti. Tentokrát bez našich hafíků, ale i tak to bylo super. Kamarádce Mirce móóc děkuji za hlídání, leč obvzláště Atynka ocenila dvůr plný kačenek, králíčků a psích kamarádů.

Naše fotogalerie z turistiky.


border collie speedy dream border collie speedy dreamspeedy dream; border collie; border kolie; chovatelská stanice; chovatelská stanice border colií; border collies kennel; agility; flyball; kovaříková; kovarikova; welpen; puppies