HOME
NOVINKY
NESSIE
ATHEA
FLYBALL
AGILITY
DOGTREKKING
TÁBORY
CESTOVÁNÍ
ŠTĚŇATA
ODCHOVY
GALERIE
VIDEA
KONTAKT
ODKAZY


Zde najdete letní výcvikové tábory, které každý rok pořádáme u nás ve Smržovce.


9. - 20.7. 2012 - LVT AGILITY SMRŽOVKA


border collie speedy dream border collie speedy dream


Opět po roce proběhl agility tábor u nás ve Smržovce. Počasí přálo, alespoň první týden a tak jsme si parádně skákání užili. Druhý týden nás trochu pozlobil déšť, ale i tak jsme využili co mohli a snažili se co nejvíce naučit a vše zúročit při táborových závodech.

Tentokrát se tábora zúčastnilo několik našich odchovanců. Celou dobu mi dělali velkou radost a jsem moc ráda, že jsem si je mohla tolik užít.

Z vrhu A - Ace of Speedy Dream

Z vrhu B - Baloo Speedy Dream

Z vrhu C - Caramel of Speedy Dream

Z vrhu D - Donny Quest Speedy Dream, Dragon´s Fly Speedy Dream, Debbie Speedy Dream, Dragon´s Jim of Speedy Dream, Dag Small Speedy Dream a Dino Ferrari Speedy Dream.

Všem moc děkuji za účast, jsem na vás moc pyšná !!!

Níže si můžete prohlédnout fotogalerie z tábora. Některé fotky jsou ode mne a některé focené kýmkoliv kdo vzal do ruky můj foťák. Nejsou vůbec upravené a ponechala jsem tam i ty focené za šera, nebo ve špatném světle. Bohužel není čas je všechny projet photoshopem. Pokud by jste nějakou fotku přeci jen chtěli upravit, tak mi písněte její číslo a já se posnažím :-)

Přidávám ještě fotogalerie od Andy a od Káči.

Tábor - 1. část

Tábor - 2. část

Tábor - 3. část

Tábor - 4. část

Tábor - 5. částMáme také 2 videa - Káči s Fly a Sáry s Caramelem - Dýdou

Také moc děkujeme našim lektorkám Jitce Marouškové a Helče Pomykaczové za velkou trpělivost jakou s námi a našimi pejsky měly.

Doufám, že se všem účastníkům líbilo a příští rok snad zase AHÓJ !!!


border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream border collie speedy dream11. - 22.7. 2011 - LVT AGILITY SMRŽOVKA


border collie speedy dream border collie speedy dreamOpět po roce proběhl agility tábor u nás ve Smržovce. Počasí přálo, alespoň první týden a tak jsme si parádně skákání užili. Druhý týden nás trochu pozlobil déšť, ale i tak jsme využili co mohli a snažili se co nejvíce naučit a vše zúročit při táborových závodech.

Krásné fotky od Vládi Paslera si můžete prohlédnout na tomto odkazu.


Táborové fotky - 1. část

Táborové fotky - 2. část

Táborové fotky - 3. část

Táborové fotky - 4. část
12. - 23.7. 2010 - LVT AGILITY SMRŽOVKAborder collie speedy dream border collie speedy dreamTak zase po roce jsme opět uspořádali výcvikový tábor agility. Opět počasí přálo a tábor se perfektně vydařil, včetně táborových závodů. Moc vám všem děkuji za účast, skvělou atmosféru a pohodu, která panovala po celou dobu a doufám, že se za rok opět sejdeme.

Moc děkuji za účast třem našim štěňátkům z vrhu A - Aaronkovi, Aceíkovi a Atillkovi, které jsem měla možnost po roce opět vidět a užít si je.

Obzvlášť poděkovat také musím Jítě Novotné, která s námi, jako lektorka, měla velkou trpělivost a tentokrát mě ani moc nemlátila laťkou od skočky ... hi hi hi. Jíťo, díky.Táborové fotky 1. týden - ZDE

Táborové závody 1. týden - ZDE

Táborové fotky 2. týden - ZDE

Táborové závody 2. týden - ZDE
LVT AGILITY SMRŽOVKA 2009border collie speedy dream border collie speedy dream

TEXT DOPLNÍME BRZY !!!
speedy dream; border collie; border kolie; chovatelská stanice; chovatelská stanice border colií; border collies kennel; agility; flyball; kovaříková; kovarikova; welpen; puppies